Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu


Informacja

Aktualności

 • Seminarium ,,Planowanie rozwoju zawodowego’’

  Informujemy iż w dniu 21 listopada 2019 roku o godz. 08:45 organizuje w sali poradnictwa zawodowego seminarium pt. ,,Planowanie rozwoju zawodowego’’. W seminarium wezmą udział pedagodzy szkolni oraz nauczyciele prowadzący zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych powiatu łowickiego.

 • Spotkanie z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu

  Zapraszamy na spotkanie dotyczące służby w Policji. Spotkanie odbędzie się dnia 22.11.2019 roku w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu ul. Stanisławskiego 28, pokój nr 23, I piętro, o godz. 10.00. Przedstawiciele Policji zaprezentują zasady naboru do służby, wymagania stawiane kandydatom oraz omówią procedury związane z przyjęciem do służby.

 • Giełda pracy

  Dnia 26 LISTOPADA 2019r. o godz. 11:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu, pok. 23 na pierwszym piętrze, odbędzie się giełda pracy na stanowisko Pakowacz ręczny dla firmy LP Bayer Group Sp. z o.o. – miejsce wykonywania pracy Ul. Gen. Władysława Sikorskiego 5

 • Giełda pracy

  Dnia 17 LISTOPADA 2019r. o godz. 12:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu, pok. 23 na pierwszym piętrze, odbędzie się giełda pracy na stanowisko Pracownik restauracji opłacany stawką godzinową dla firmy PPHU ANETA CZAPLICKA – praca MC DONALD’s w Łowiczu ul. Broniewskiego.

 • Giełda pracy

  Dnia 13 LISTOPADA 2019r. o godz. 10:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu, pok. 23 na pierwszym piętrze, odbędzie się giełda pracy na stanowisko Pracownik restauracji opłacany stawką godzinową dla firmy PPHU ANETA CZAPLICKA – praca MC DONALD’s w Łowiczu ul. Broniewskiego.

 • Praca w Niemczech

  Informujemy, iż 8 listopada 2019r. godz. 10:00, pok.23 odbędzie się spotkanie informacyjne dot. pracy na terenie Niemiec (zatrudnienie i umowa na polskich warunkach), na stanowisku Opiekuna Osób Starszych.

 • Projekt Równość szans mężczyzn i kobiet we wszystkich dziedzinach

  Informujemy, iż „Work & Life Balance Hub” realizuje projekt w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Działanie: 2.1 „Równość szans mężczyzn i kobiet we wszystkich dziedzinach, w tym w dostępie do zatrudnienia, rozwoju kariery, godzenia życia zawodowego i prywatnego”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach...

 • Giełda pracy

  Dnia 4 LISTOPADA 2019r. o godz. 11:00 oraz 7 LISTOPADA 2019r. o godz. 13:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu, pok. 23 na pierwszym piętrze, odbędzie się giełda pracy na stanowisko Pracownik restauracji opłacany stawką godzinową dla firmy PPHU ANETA CZAPLICKA – praca MC DONALD’s w Łowiczu ul. Broniewskiego.

 • Giełda pracy

  29 PAŹDZIERNIKA 2019r. o godz. 12:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu, pok. 23 na pierwszym piętrze, odbędzie się giełda pracy na stanowisko Pracownik restauracji opłacany stawką godzinową dla firmy PPHU ANETA CZAPLICKA – praca MC DONALD’s w Łowiczu ul. Broniewskiego

 • Ogólnopolski Tydzień Kariery

  Informuje, iż od 21 – 25.10.2019r., trwa Ogólnopolski Tydzień Kariery pt. ,,PASJA, PROFESJA, POWOŁANIE”. Tut. Urząd w ramach powyższego przedsięwzięcia podejmuje działania skierowane do osób bezrobotnych, poszukujących pracy, młodzieży uczącej się w szkołach podstawowych i ponadgimnazjalnych.

 • Bezpłatne szkolenia

  Informujemy, iż mieszkańcy powiatu łowickiego zainteresowani podniesieniem kwalifikacji zawodowych mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń, współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej realizowanych dla osób z województwa łódzkiego.

 • Bezpłatne warsztaty motywacyjne

  Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi w dniach 28, 29 października oraz 6,7,8 listopada 2019r. będzie organizować warsztaty motywacyjne dla mieszkańców województwa łódzkiego.

 • Giełda pracy

  Dnia 16 i 17 PAŹDZIERNIKA 2019r. o godz. 12.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu, pok. 23 na pierwszym piętrze, odbędą się giełdy pracy na stanowisko Pomocniczy robotnik budowlany dla firmy "TOMASZ ZIMNY TOM-BUD” ul. Zagrodowa 23, 99-400 Łowicz

 • Giełda pracy

  Dnia 21 PAŹDZIERNIKA 2019r. o godz. 10.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu, pok. 23 na pierwszym piętrze, odbędzie się giełda pracy na stanowisko Kasjer-Sprzedawca dla firmy "DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA praca Domaniewice 7A, 99-434 Domaniewice

 • Giełda pracy

  Dnia 18 PAŹDZIERNIKA 2019r. o godz. 9.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu, pok. 23 na pierwszym piętrze, odbędzie się giełda pracy na stanowisko Pracownik magazynowy dla firmy DHL EXEL SUPPLYA CHAIN (POLAND) Sp. z o.o. praca Centrum Logistyczne DHL w Sochaczewie, ul. Olimpijska 16, 96-500 Sochaczew

 • Giełda pracy

  Dnia 15 PAŹDZIERNIKA 2019r. o godz. 10.00 i 11.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu, pok. 23 na pierwszym piętrze, odbędzie się giełda pracy na stanowisko Pracownik restauracji opłacany stawką godzinową dla firmy PPHU ANETA CZAPLICKA – praca MC DONALD’s w Łowiczu ul. Broniewskiego.

 • Środki PFRON

  Informujemy o możliwości ubiegania się przez osoby niepełnosprawne zarejestrowane jako bezrobotne lub poszukujące pracy niepozostające w zatrudnieniu o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo działalności w formie spółdzielni socjalnej w ramach środków PFRON do 30 000 zł.

 • Zaproszenie na spotkanie z przedstawicielami Łódzkiej Strefy Ekonomicznej

  Informuje, iż w dniu 08.10.2019 o godz. 11 na parkingu przed Starostwem Powiatowym w Łowiczu, ul. Stanisławskiego 30 będzie dostępny Kamper Łódzkiej Strefy Ekonomicznej.

 • KFS 2019 - dodatkowy nabór wniosków

  Informujemy, iż w dniach 03.10.2019r. – 15.10.2019r. PUP ogłasza nabór wniosków (kwota - 7.500 zł) o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego

 • Staże - wstrzymanie naboru wniosków

  Informujemy, iż wstrzymuje nabór wniosków na realizację staży. Środki finansowe na realizację tej formy aktywizacji osób bezrobotnych zostały rozdysponowane. W przypadku pozyskania nowych środków finansowych na aktywizację zawodową osób bezrobotnych, Urząd poda informację do wiadomości publicznej.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę